Gelukkig is er VDA 6.8, een nieuwe audittool die dé referentie wordt om alle logistieke processen te beoordelen, op een heldere en gestructureerde manier. Zo weet je zeker dat je met al je partners op dezelfde golflengte zit én dat je voldoet aan de eisen van je klant.
Op 6 mei a.s. organiseert Allanta van 12.00 tot 12.30 uur een gratis webinar, waarin je kennismaakt met die nieuwe aanpak en ontdekt hoe je hiermee slim en gestructureerd kan auditeren.
Zin om je kennis te versterken?
Schrijf je in en ontdek hoe jij je logistieke processen nog stabieler kan maken!
Programma
- Maak kennis met VDA 6.8, de nieuwste gestandaardiseerde methode voor het auditeren van logistieke processen, zowel intern als extern.
- Waarom is dit interessant voor jouw bedrijf?
- Hoe verschilt dit van VDA 6.3?
Voor wie
- Medewerkers in Supply Chain Management die hun toeleveranciers beter willen beoordelen.
- Distributeurs, transporteurs en opslagbedrijven die hun eigen processen willen aftoetsen.
- Procesauditoren VDA 6.3.
Het webinar wordt verzorgd door Ilya Vrancken. Ilya is een gecertificeerde auditor VDA 6.8 en Coach bij Allanta. Met jaren ervaring in het auditeren van productie- én logistieke processen, weet Ilya als geen ander hoe je theorie naar de praktijk vertaalt. Hij begeleidde massa’s professionals in hun traject naar VDA 6.3-kwalificatie en doet dat nu ook met VDA 6.8. Als erkend VDA 6.8 Process Auditor door VDA QMC is hij perfect geplaatst om je wegwijs te maken in deze gloednieuwe tool. Reken op heldere uitleg, scherpe inzichten en een gezonde dosis humor – want leren mag ook leuk zijn.